Państwowa Szkoła Muzyczna w Kaliszu
WERSJA DLA NIEDOWIDZĄCYCH


Instrukacja obsługi BIPW celu pozyskania informacji na stronie Biuletynu Informacji Publicznej Państwowej Szkoły Muzycznej I i II st. im. Henryka Melcera w Kaliszu, należy przede wszystkim korzystać z menu głównego, znajdującego się po lewej stronie serwisu. Aby przejść do interesującej nas zakładki, należy w odpowiednim miejscu menu przycisnąć lewy przycisk myszy. Wszystkie dokumenty udostępnione w serwisie są zapisane w formacie PDF. Aby je odczytać, trzeba mieć zainstalowany na komputerze program Acrobat Reader.

Po prawej stronie serwisu znajdują się opcje dodatkowe dodatkowe. BIP wyposażony jest w wyszukiwarkę informacji, która jest narzędziem umożliwiającym znalezienie dowolnej informacji umieszczonej na stronach Biuletynu Informacji Publicznej.

Aby skorzystać z wyszukiwarki BIP należy w polu tekstowym wpisać szukane słowo lub wyrażenie i kliknąć przycisk „Enter”, po czym wyświetli się lista podstron zawierających wyszukiwane wyrażenie. Aby odczytać treść wyszukanej podstrony należy kliknąć na jej tytuł.

Poniżej znajduje się panel logowania z którego korzystają zarejestrowani użytkownicy w celu modyfikacji lub wprowadzenia nowych treści. Następnie umieszczony jest odnośnik do ogólnopolskiej strony BIP.

Powyżej każdego tekstu wyświetlana jest informacja kto opublikował i odpowiada za zamieszczane treści.  Znajdziemy tam również informację o dacie publikacji z kolei informacje o ewentualnej ostatniej modyfikacji znajdują się na końcu każdego tekstu, by je otworzyć należy kliknąć lewym przyciskiem myszy w „rejestr zmian”

 


Data wytworzenia: 13-10-2015 o 08:13.
Data ostatniej aktualizacji: 13-10-2015 o 08:13.
Ostatnio modyfikował: Administrator.
Dokument utworzył: Kamil Kościelniak.
Odsłon: 884.
Historia zmian wpisu:
Lista zmian:
13 października 2015 o 08:13:56Obecna wersja
Zawartość
Bez zmian: W celu pozyskania informacji na stronie Biuletynu Informacji Publicznej Państwowej Szkoły Muzycznej I i II st. im. Henryka Melcera w Kaliszu, należy przede wszystkim korzystać z menu głównego, znajdującego się po lewej stronie serwisu. Aby przejść do interesującej nas zakładki, należy w odpowiednim miejscu menu przycisnąć lewy przycisk myszy. Wszystkie dokumenty udostępnione w serwisie są zapisane w formacie PDF. Aby je odczytać, trzeba mieć zainstalowany na komputerze program <a href="http:// www.adobe.com/ pl/downloads/">Acrobat Reader</a>.Bez zmian: W celu pozyskania informacji na stronie Biuletynu Informacji Publicznej Państwowej Szkoły Muzycznej I i II st. im. Henryka Melcera w Kaliszu, należy przede wszystkim korzystać z menu głównego, znajdującego się po lewej stronie serwisu. Aby przejść do interesującej nas zakładki, należy w odpowiednim miejscu menu przycisnąć lewy przycisk myszy. Wszystkie dokumenty udostępnione w serwisie są zapisane w formacie PDF. Aby je odczytać, trzeba mieć zainstalowany na komputerze program <a href="http:// www.adobe.com/ pl/downloads/">Acrobat Reader</a>.
Skasowano: <div class="entry-content"> 
Bez zmian: Po prawej stronie serwisu znajdują się opcje dodatkowe dodatkowe. BIP wyposażony jest w wyszukiwarkę informacji, która jest narzędziem umożliwiającym znalezienie dowolnej informacji umieszczonej na stronach Biuletynu Informacji Publicznej.Bez zmian: Po prawej stronie serwisu znajdują się opcje dodatkowe dodatkowe. BIP wyposażony jest w wyszukiwarkę informacji, która jest narzędziem umożliwiającym znalezienie dowolnej informacji umieszczonej na stronach Biuletynu Informacji Publicznej.
Bez zmian: Aby skorzystać z wyszukiwarki BIP należy w polu tekstowym wpisać szukane słowo lub wyrażenie i kliknąć przycisk „Enter”, po czym wyświetli się lista podstron zawierających wyszukiwane wyrażenie. Aby odczytać treść wyszukanej podstrony należy kliknąć na jej tytuł.Bez zmian: Aby skorzystać z wyszukiwarki BIP należy w polu tekstowym wpisać szukane słowo lub wyrażenie i kliknąć przycisk „Enter”, po czym wyświetli się lista podstron zawierających wyszukiwane wyrażenie. Aby odczytać treść wyszukanej podstrony należy kliknąć na jej tytuł.
Bez zmian: Poniżej znajduje się panel logowania z którego korzystają zarejestrowani użytkownicy w celu modyfikacji lub wprowadzenia nowych treści. Następnie umieszczony jest odnośnik do ogólnopolskiej strony BIP.Bez zmian: Poniżej znajduje się panel logowania z którego korzystają zarejestrowani użytkownicy w celu modyfikacji lub wprowadzenia nowych treści. Następnie umieszczony jest odnośnik do ogólnopolskiej strony BIP.
Bez zmian: Powyżej każdego tekstu wyświetlana jest informacja kto opublikował i odpowiada za zamieszczane treści.  Znajdziemy tam również informację o dacie publikacji z kolei informacje o ewentualnej ostatniej modyfikacji znajdują się na końcu każdego tekstu, by je otworzyć należy kliknąć lewym przyciskiem myszy w "rejestr zmian"Bez zmian: Powyżej każdego tekstu wyświetlana jest informacja kto opublikował i odpowiada za zamieszczane treści.  Znajdziemy tam również informację o dacie publikacji z kolei informacje o ewentualnej ostatniej modyfikacji znajdują się na końcu każdego tekstu, by je otworzyć należy kliknąć lewym przyciskiem myszy w "rejestr zmian"
Skasowano: </div> 
Skasowano: &nbsp; 

Państwowa Szkoła Muzyczka w Kaliszu