Państwowa Szkoła Muzyczna w Kaliszu
WERSJA DLA NIEDOWIDZĄCYCH


Instrukacja obsługi BIPW celu pozyskania informacji na stronie Biuletynu Informacji Publicznej Państwowej Szkoły Muzycznej I i II st. im. Henryka Melcera w Kaliszu, należy przede wszystkim korzystać z menu głównego, znajdującego się po lewej stronie serwisu. Aby przejść do interesującej nas zakładki, należy w odpowiednim miejscu menu przycisnąć lewy przycisk myszy. Wszystkie dokumenty udostępnione w serwisie są zapisane w formacie PDF. Aby je odczytać, trzeba mieć zainstalowany na komputerze program Acrobat Reader.

Po prawej stronie serwisu znajdują się opcje dodatkowe dodatkowe. BIP wyposażony jest w wyszukiwarkę informacji, która jest narzędziem umożliwiającym znalezienie dowolnej informacji umieszczonej na stronach Biuletynu Informacji Publicznej.

Aby skorzystać z wyszukiwarki BIP należy w polu tekstowym wpisać szukane słowo lub wyrażenie i kliknąć przycisk „Enter”, po czym wyświetli się lista podstron zawierających wyszukiwane wyrażenie. Aby odczytać treść wyszukanej podstrony należy kliknąć na jej tytuł.

Poniżej znajduje się panel logowania z którego korzystają zarejestrowani użytkownicy w celu modyfikacji lub wprowadzenia nowych treści. Następnie umieszczony jest odnośnik do ogólnopolskiej strony BIP.

Powyżej każdego tekstu wyświetlana jest informacja kto opublikował i odpowiada za zamieszczane treści.  Znajdziemy tam również informację o dacie publikacji z kolei informacje o ewentualnej ostatniej modyfikacji znajdują się na końcu każdego tekstu, by je otworzyć należy kliknąć lewym przyciskiem myszy w „rejestr zmian”


Data wytworzenia: 13-10-2015 o 08:13.
Data ostatniej aktualizacji: 13-10-2015 o 08:13.
Ostatnio modyfikował: Administrator.
Dokument utworzył: Kamil Kościelniak.
Odsłon: 2332.
Historia zmian wpisu:
Państwowa Szkoła Muzyczka w Kaliszu