Państwowa Szkoła Muzyczna w Kaliszu
WERSJA DLA NIEDOWIDZĄCYCH


RekrutacjaInformujemy, że 1 marca ruszy rekrutacja kandydatów do Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. Henryka Malcera w Kaliszu na rok szkolny 2022/2023. Poniżej można pobrać kwestionariusze dla kandydatów oraz zapoznać się z regulaminem rekrutacji. Kandydaci do szkoły I stopnia mogą składać dokumenty do 13 maja, a w przypadku szkoły II stopnia termin został wyznaczony do 3 czerwca.

Dokumenty można dostarczyć osobiście do sekretariatu szkoły lub drogą elektroniczną wysyłając ich skan na adres sekretariat.muzyczna@wp.pl.

Wszyscy kandydaci do PSM I zobowiązani są do dostarczenia zaświadczenia lekarskiego od lekarza rodzinnego, według załączonego poniżej wzoru.

Kandydaci do PSM II st. z wyjątkiem poniższych przypadków, zobowiązani są do dostarczenia zaświadczenia lekarskiego o braku przeciwwskazań zdrowotnych do podjęcia kształcenia, wydanego przez lekarza rodzinnego.

Kandydaci do PSM II st. na specjalność wokalną zobowiązani są do dostarczenia zaświadczenia lekarskiego o braku przeciwwskazań zdrowotnych do podjęcia kształcenia, wydanego przez lekarza specjalistę w zakresie audiologii i foniatrii.

Kandydaci do PSM II st. na specjalność instrumentalną w zakresie gry na instrumentach dętych zobowiązani są do dostarczenia zaświadczenia lekarskiego o braku przeciwwskazań do podjęcia kształcenia, wydanego przez lekarza specjalistę w zakresie pulmonologii.

Badanie przydatności kandydatów do nauki w PSM I st. odbędzie się w dniach 20-21 maja, z kolei egzamin wstępny do PSM II st. odbędzie się 11 czerwca 2022 roku.

W razie pytań dotyczących rekrutacji lub organizacji zajęć, jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 18 pod numerem telefonu: 62 757 16 86. 

Plik Wniosek kandydata do PSM I st. (93.5 KiB, 35 pobrań)

Plik Wniosek kandydata do PSM II st. (73.0 KiB, 32 pobrań)

Plik Zaświadczenie lekarskie dla kandydatów do PSM I st. (51.6 KiB, 32 pobrań)

Plik Regulamin Rekrutacji (108.8 KiB, 36 pobrań)


Data wytworzenia: 15-03-2022 o 13:40.
Data ostatniej aktualizacji: 15-03-2022 o 13:40.
Ostatnio modyfikował: Kamil Kościelniak.
Dokument utworzył: Kamil Kościelniak.
Odsłon: 517.
Historia zmian wpisu:
Państwowa Szkoła Muzyczka w Kaliszu