Państwowa Szkoła Muzyczna w Kaliszu
WERSJA DLA NIEDOWIDZĄCYCH


RekrutacjaInformujemy, że 1 marca ruszy rekrutacja kandydatów do Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. Henryka Malcera w Kaliszu na rok szkolny 2022/2023. Poniżej można pobrać kwestionariusze dla kandydatów oraz zapoznać się z regulaminem rekrutacji. Kandydaci do szkoły I stopnia mogą składać dokumenty do 13 maja, a w przypadku szkoły II stopnia termin został wyznaczony do 3 czerwca.

Dokumenty można dostarczyć osobiście do sekretariatu szkoły lub drogą elektroniczną wysyłając ich skan na adres sekretariat.muzyczna@wp.pl.

Wszyscy kandydaci do PSM I zobowiązani są do dostarczenia zaświadczenia lekarskiego od lekarza rodzinnego, według załączonego poniżej wzoru.

Kandydaci do PSM II st. z wyjątkiem poniższych przypadków, zobowiązani są do dostarczenia zaświadczenia lekarskiego o braku przeciwwskazań zdrowotnych do podjęcia kształcenia, wydanego przez lekarza rodzinnego.

Kandydaci do PSM II st. na specjalność wokalną zobowiązani są do dostarczenia zaświadczenia lekarskiego o braku przeciwwskazań zdrowotnych do podjęcia kształcenia, wydanego przez lekarza specjalistę w zakresie audiologii i foniatrii.

Kandydaci do PSM II st. na specjalność instrumentalną w zakresie gry na instrumentach dętych zobowiązani są do dostarczenia zaświadczenia lekarskiego o braku przeciwwskazań do podjęcia kształcenia, wydanego przez lekarza specjalistę w zakresie pulmonologii.

Badanie przydatności kandydatów do nauki w PSM I st. odbędzie się w dniach 20-21 maja, z kolei egzamin wstępny do PSM II st. odbędzie się 11 czerwca 2022 roku.

W razie pytań dotyczących rekrutacji lub organizacji zajęć, jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 18 pod numerem telefonu: 62 757 16 86. 


Data wytworzenia: 15-03-2022 o 13:40.
Data ostatniej aktualizacji: 15-03-2022 o 13:40.
Ostatnio modyfikował: Kamil Kościelniak.
Dokument utworzył: Kamil Kościelniak.
Odsłon: 347.
Historia zmian wpisu:
Lista zmian:
15 marca 2022 o 13:40:02Obecna wersja
Zawartość
Bez zmian: Informujemy, że 1 marca ruszy rekrutacja kandydatów do Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. Henryka Malcera w Kaliszu na rok szkolny 2022/2023. Poniżej można pobrać kwestionariusze dla kandydatów oraz zapoznać się z regulaminem rekrutacji. Kandydaci do szkoły <strong>I stopnia mogą składać dokumenty do 13 maja</strong>, a w przypadku szkoły <strong>II stopnia termin został wyznaczony do 3 czerwca</strong>.Bez zmian: Informujemy, że 1 marca ruszy rekrutacja kandydatów do Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. Henryka Malcera w Kaliszu na rok szkolny 2022/2023. Poniżej można pobrać kwestionariusze dla kandydatów oraz zapoznać się z regulaminem rekrutacji. Kandydaci do szkoły <strong>I stopnia mogą składać dokumenty do 13 maja</strong>, a w przypadku szkoły <strong>II stopnia termin został wyznaczony do 3 czerwca</strong>.
Bez zmian: Dokumenty można dostarczyć osobiście do sekretariatu szkoły lub drogą elektroniczną wysyłając ich skan na adres sekretariat.muzyczna@wp.pl.Bez zmian: Dokumenty można dostarczyć osobiście do sekretariatu szkoły lub drogą elektroniczną wysyłając ich skan na adres sekretariat.muzyczna@wp.pl.
Bez zmian: <strong>Wszyscy kandydaci do PSM I</strong> zobowiązani są do dostarczenia zaświadczenia lekarskiego od lekarza rodzinnego, według załączonego poniżej wzoru.Bez zmian: <strong>Wszyscy kandydaci do PSM I</strong> zobowiązani są do dostarczenia zaświadczenia lekarskiego od lekarza rodzinnego, według załączonego poniżej wzoru.
Bez zmian: Kandydaci do PSM II st. z wyjątkiem poniższych przypadków, zobowiązani są do dostarczenia zaświadczenia lekarskiego o braku przeciwwskazań zdrowotnych do podjęcia kształcenia, wydanego przez lekarza rodzinnego.Bez zmian: Kandydaci do PSM II st. z wyjątkiem poniższych przypadków, zobowiązani są do dostarczenia zaświadczenia lekarskiego o braku przeciwwskazań zdrowotnych do podjęcia kształcenia, wydanego przez lekarza rodzinnego.
Bez zmian: Kandydaci do PSM II st. na <strong>specjalność wokalną</strong> zobowiązani są do dostarczenia zaświadczenia lekarskiego o braku przeciwwskazań zdrowotnych do podjęcia kształcenia, wydanego przez lekarza specjalistę w zakresie audiologii i foniatrii.Bez zmian: Kandydaci do PSM II st. na <strong>specjalność wokalną</strong> zobowiązani są do dostarczenia zaświadczenia lekarskiego o braku przeciwwskazań zdrowotnych do podjęcia kształcenia, wydanego przez lekarza specjalistę w zakresie audiologii i foniatrii.
Bez zmian: Kandydaci do PSM II st. na specjalność instrumentalną w <strong>zakresie gry na instrumentach dętych</strong> zobowiązani są do dostarczenia zaświadczenia lekarskiego o braku przeciwwskazań do podjęcia kształcenia, wydanego przez lekarza specjalistę w zakresie pulmonologii.Bez zmian: Kandydaci do PSM II st. na specjalność instrumentalną w <strong>zakresie gry na instrumentach dętych</strong> zobowiązani są do dostarczenia zaświadczenia lekarskiego o braku przeciwwskazań do podjęcia kształcenia, wydanego przez lekarza specjalistę w zakresie pulmonologii.
Bez zmian: Badanie przydatności kandydatów do nauki w <strong>PSM I st.</strong> odbędzie się w dniach <strong>20-21 maja</strong>, z kolei egzamin wstępny do <strong>PSM II st.</strong> odbędzie się <strong>11 czerwca 2022 roku</strong>.Bez zmian: Badanie przydatności kandydatów do nauki w <strong>PSM I st.</strong> odbędzie się w dniach <strong>20-21 maja</strong>, z kolei egzamin wstępny do <strong>PSM II st.</strong> odbędzie się <strong>11 czerwca 2022 roku</strong>.
Bez zmian: W razie pytań dotyczących rekrutacji lub organizacji zajęć, jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 18 pod <strong>numerem telefonu: 62 757 16 86. </strong>Bez zmian: W razie pytań dotyczących rekrutacji lub organizacji zajęć, jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 18 pod <strong>numerem telefonu: 62 757 16 86. </strong>
 Dodano: [wpfilebase tag=file id=42 tpl=simple /]
 Dodano: [wpfilebase tag=file id=43 tpl=simple /]
 Dodano: [wpfilebase tag=file id=45 tpl=simple /]
 Dodano: [wpfilebase tag=file id=44 tpl=simple /]

Państwowa Szkoła Muzyczka w Kaliszu